Діяльність ЗДО під час воєнного стану

Шановні педагоги та батьки. Продовжуємо нашу взаємодію з виховання та розвитку наших малюків.

Вітання ЗСУ

Корисні посилання від державних органів, міжнародних та волонтерських організацій (див. вкладення)

Наші педагоги продовжують онлайн-взаємодію з Вами у соціальних мережах.

Матеріали для індивідуальної роботи батьків з дітьми.

Читаємо для малюків

/Files/images/traven_2022/Без названия (1).jpg

Світ казок (натисни)

Пропонуємо матеріал для спонукання мовлення малюка в ігровій формі: Розвивальна логопедична гра "Хто сказав "ГАВ"?" (розвиток слухового сприйняття немовленнєвих звуків)

Пропонуємо безкоштовні матеріали для вивчення іноземних мов

/Files/images/traven_2022/image_5ac37731e78b05.74584790.png

За посиланням mokamera.com ви можете разом з малюком в ігровій формі опановувати обрану мову.

The Lego Foundation разом з фінською компанією Moilo імплементували українську мову в додаток з вивчення мов Moka Mera Lingua. Цей некомерційний додаток розроблений для вивчення мов через гру і призначений для дітей віком від 3 до 8 років, що не потребує вміння читати і писати.

В ігровому світі Moka Mera діти навчаються за допомогою знайомих їм звуків та слів. У супроводі двох персонажів: акули та монстрика, діти можуть грати англійською, німецькою, французькою, іспанською, шведською, норвезькою, ісландською, данською, фінською, китайською (мандаринською), арабською (левантійською), а відтепер і українською.

Ця ініціатива покликана підтримати дітей, які змушені рятуватися від війни, і допомогти їм адаптуватися до життя у країнах Європи.

Додаток Moka Mera Lingua можна завантажити з App Store та Google Play.

Розвиваючі онлайн-ігри

/Files/images/traven_2022/Без названия.jpg

Дитина повинна постійно вдосконалюватися, а допоможуть в цьому безкоштовні онлайн розвиваючі ігри. Навіть у таких простих іграх, як хрестики-нулики, присутній потенціал. Ви весь час шукайте універсальні виграшні ходи і запам'ятовуєте їх, щоб застосовувати проти суперника. Інші забави пропонують грати в пошук предметів, відповідностей, пар і відмінностей. П'ятнашки і пазли стали класикою ігрового процесу - створено безліч захоплюючих версій. Класичні головоломки і новинки змушують мозок працювати над пошуком відповіді. Дітвора по ним може навчатися писати, рахувати, розпізнавати звуки, колір, назви і форму.

Існує безліч сайтів з розвивальною ігровою тематикою. Ось один з них: https://www.game-game.com.ua/