Психологічну службу в КЗ «ДНЗ № 362» представляє практичний психолог Нечитайло А.С.

Освіта - вища, спеціаліст.

Педагогічне кредо:

«Дитина» – це неповторний витвір мистецтва, який можна поповнювати найяскравішими кольорами.

ЛЮБОВ, УВАГА і ТЕРПІННЯ – три основні складові успішного виховання.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ПСИХОЛОГ У ДИТЯЧОМУ САДКУ?

Коли підходить час відправляти дитину в дитячий садок, ми все частіше стикаємося з тим, що на базі дитячого садка працює практичний психолог.

Хто він? Чим займається? І найголовніше питання, навіщо? З моєю дитиною все в порядку і йому психолог не потрібен!

Загальна помилка батьків полягає в тому, що психолог - нібито навішує ярлики психічної неспроможності їх дітей. Розвіюючи ці міфи, хотілося б зупинитися на питанні, чим займається психолог в дитячому саду? Почнемо з самого головного - з цілей і завдань. Для того щоб дитина розвивалася всебічно, психолог у своїй роботі передбачає всі аспекти розвитку:
Фізичний розвиток - оволодіння моторними вміннями; орієнтування в рухах, можливість жестами і рухами передавати виразність рольової поведінки.
Соціально-моральний розвиток - усвідомлення завдання, планування дій, вміння виправляти свої помилки, об'єднання з ровесниками на основі виконання вправ та завдань.
Емоційний розвиток - інтерес до людей: їх зовнішності, професії, способу життя тощо. Повага до батьків, родичів, педагогів, однолітків. Утримання від ревнощів, суперництва, жадібності.
Пізнавальний розвиток - розвиток пізнавальних здібностей: загальних та логіко-математичних.

Мовленнєвий розвиток - розвиток елементарних форм монологічної мови, уміння чітко й логічно висловлювати свою думку, активізувати словник.

Креативний розвиток - розвиток дивергентного мислення, творчої уяви. Нестандартні підходи до вирішення деяких питань.

/Files/images/veresen-2013/7254.gif
Кiлькiсть переглядiв: 887